Розкрутка сайту

  • Розкрутка сайту

Ми вміємо просувати (розкручувати) сайти в пошукових системах!

Інтернет простір стрімко росте, змінюється і розвивається... Зрозуміло, що із появою такої кількістю сайтів пошукові системи (Google, Yandex...) застосовують все нові-і-нові вимоги відбору WEB-ресурсів. Якщо вчора Ваш сайт був на першій сторінці пошуку по певній фразі, то сьогодні він може опинитись і на... 5 чи 10, де у нього мала імовірність потрапити на очі Вашим клієнтам і принести прибуток.

Щоб Ваш сайт був конкурентним, він повинен відповідати цілому ряду вимог і характеристик, щоб пошукові машини вважали його хорошим, корисним, унікальним, цікавим, зручним, інформативним... Тільки тоді у Вашого сайту є шанси зайняти високі позиції навіть по високочастотних конкурентних запитах.

Часто, щоб сайт відповідав необхідним стандартам, потрібно зробити дуже багато роботи:
покращити юзабіліті (зручність і правильність складеного меню);

  • сформувати семантику для сайту (пріоритетні фрази) і згідно неї переписати матеріали на сайті і заповнити всі МЕТА теги;
  • наповнити сайт якісним і унікальним контентом;
  • грамотно оформити контент, щоб покращити поведінковий фактор відвідувачів;
  • праввильно реалізувати соціальний фактор і спілкування на сайті;

Фактично в рамках просування ми займаємось розвитком ресурсу наших клієнтів. 

Багато хто скаже, що він це може робити сам... Безперечно! Але навряд у Вас є такий досвід і вміння як у нас у цій сфері, щоб Ви самостійно і якісно змогли виявити найбільш важливі завдання поточного періоду, вирішення яких приведе до очікувано-високого результату.

Також варто зазначити, що високий результат досяжний не для кожного сайту... Якщо у Вас дуже багато конкурентів із якісними сайтами - тим вищі вимоги до Вашого сайту, тим більше роботи потрібно зробити...

Ви можете замовити БЕЗКОШТОВНИЙ АНАЛІЗ вашого сайту на можливість просування, заповнивши форму: 

Розкрутка сайту
Контекстна реклама
створення сайтуThe maximum file size is 5mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)